Hakkımızda

Normal Coffees, 2017 yılında dünyanın en yüksek kafeinli kahve markası olarak kurulan TAFT Coffee Co.‘nun alt markası olarak 2019 yılı içerisinde kuruldu. Bünyesinde birçok farklı kahve çekirdeği bulunan Normal Coffees, birçok kurumun toptan kahve tedariğini yapmasının yanı sıra markalaştığı tarihten itibaren sizlerle de online olarak bir araya geliyor. Bugün, aylık 100 tonluk üretim kapasitesine sahip 500 m2’lik kahve fabrikamızda Avrupa standartlarına uygun olarak faaliyetlerini sürdürmekte.

Normal Coffees toptan kahve imalatında bu zamana kadar göstermiş olduğu faaliyetlerini, online web sitesi üzerinden kendi markası ve kalitesiyle kavurduğu farklı tadım notalarına sahip kahvelerini zengin bir yelpazede sizlere sunuyor. Bu prensip doğrultusunda bizler, kahve çekirdeklerimizi büyük bir titizlikle işleyerek sizlerle buluşturuyoruz.

Farklı tatlar deneyimlemek isteyenler için harman kahvelerimizi, her çekirdeğin aromatik özelliklerini değerlendirerek ve alt notalarını eşleştirerek harmanlıyoruz. Yöresel kahve severler için, her çekirdeğin kendi tadım özelliklerine uygun kavurma profillerini belirleyerek üst düzey aromaya ulaşmasını sağlıyoruz. Her damak tadının aradığını bulabileceği değişken kahve lezzetlerimizde, kalitemizi hiçbir zaman değiştirmiyoruz. Kullandığımız tek çıkışlı valf özelliğine sahip paketler sayesinde kahvenin aromasını ve tazeliğini uzun süre boyunca koruyabiliyoruz.

Kısacası, Normal Coffees olarak kahve çekirdeklerimizi ilk aşamadan itibaren adım adım ve özenle işleyerek en kaliteli şekilde üretiyoruz.

Çünkü biz de sizinle aynı noktadayız. Konu kahve olunca, en iyisini istiyoruz!